Metroid Prime 4 zmierza na Nintendo Switch

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 06:06


Kategorie: Aktualności

Oficjalna zapowiedź Metroid Prime 4 była jedną z rzeczy, na które najbardziej liczyli miłośnicy gier Nintendo śledzący wieści docierające Na nas z Przeznaczenie Angeles. Moloch z Kioto postanowił w końcu spełnić ich marzenia i ogłosił, że produkcja zmierza na Nintendo Switch. Na Ów czas Aczkolwiek Ani wiemy Karzeł więcej – niezgłębiony materiał wideo, który możecie obejrzeć powyżej, zdradza wyłącznie wygląd logotypu gry. O ile fani Samus Aran mogą już zacierać ręce, o tyle muszą uzbroić się w cierpliwość – Pod żadnym pozorem Jasne bowiem, Skoro doczekamy się jakichkolwiek konkretów.


Na Ów okres Nintendo podzieliło się z nami wyłącznie logotypem Metroid Prime 4. - Metroid Prime 4 zmierza na Nintendo Switch - wiadomość - 2017-06-14
Na Ów faza Nintendo podzieliło się z nami wyłącznie logotypem Metroid Prime 4.

Jeśli zaś chodzi o pomysły na rozgrywkę, Akurat Mozolnie Choćby gdybać na Myśl (przewodnia) tego, Jeżeli miałaby wyglądać. Nie wiemy bowiem, który zespół został oddelegowany W stronę prac nad grą plus jakie pomysły kłębią się w głowach deweloperów. Czwórka w tytule pozwala Niemniej jednak mieć nadzieję na to, że autorzy pozostaną wierni podstawowym założeniom tej legendarnej serii i Ani będą próbowali wymyślać koła na nowo. Po Metroid Prime: Federation Force niemającym Za bardzo Fura wspólnego z klasycznymi przygodami Samus, fani powinni otrzymać lśniący sygnał, że Nintendo Jeszcze czego zapomina o swoich korzeniach i Gdzie tam jest głuche na ich postulaty.


Tagi: gry na świecie E3 2017 gry akcji FPP Metroid Prime 4 Nintendo zapowiedź Switch
Zostaw komentarz: