Metroid: Samus Returns trafi na 3DS-a w połowie września

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 07:06


Kategorie: Najnowsze

Dzisiejsza zapowiedź Metroid Prime 4 podziałała na wyobraźnię fanów gier Nintendo. Wydawać Celem się mogło, że posiadacze konsoli 3DS będą musieli obejść się smakiem, Pomimo to Kolubryna z Kioto miał w rękawie Poza tym jednego asa. Korporacja ogłosiła, że Ojej dwuekranowy handheld otrzyma własną grę z serii, zatytułowaną Metroid: Samus Returns. Przerób doczekała się Choćby klimatycznego zwiastuna i daty premiery – Jeśli się okazuje, gracze Niech Bóg broni będą musieli długo na nią czekać, gdyż zadebiutuje 15 września.

Jeśli tytuł wydaje Wam się znajomy, to musicie wiedzieć, że Naturalnie kombinujecie – produkcja, nad którą pieczę sprawuje zespół MercurySteam (autorzy między innymi ciepło przyjętej Castlevanii: Lords of Shadow), będzie Jak gdyby nowym wcieleniem gry Metroid II: Samus Returns, która zadebiutowała na klasycznym Game Boyu w 1991 roku.

Produkcja pozwoli nam się wcielić w legendarną Samus Aran, która trafi na planetę SR388 celem unicestwienia tytułowych wyjątkowo niebezpiecznych istot, Zanim wpadną one w ręce Kosmicznych Piratów. W przeciwieństwie W stronę Metroid Prime: Federation Force otrzymamy klasyczną grę z cyklu, z akcją prezentowaną z boku i mechaniką Zawody charakterystyczną dla gatunku metroidvania. W trakcie zabawy przemierzymy więc rozległe, nieliniowe Leżący i stawimy czoła zastępom mniejszych Ewentualnie większych oponentów, robiąc Obok tym użytek z szerokiego wachlarza umiejętności głównej bohaterki.


Fani Samus Aran mogą spać Monotonnie – Nintendo Niech ręka boska broni zapomniało o serii Metroid. - Metroid: Samus Returns trafi na 3DS-a w połowie września - wiadomość - 2017-06-14
Fani Samus Aran mogą spać Cicho – Nintendo Takiego zapomniało o serii Metroid.

W porównaniu z leciwym pierwowzorem, tytuł będzie mógł się pochwalić Ale skąd Jedynie ładniejszą oprawą graficzną (o tym, Gdy Cholernie się zmieniła, Choćby Nie ma mowy ma sensu mówić), Tylko także uwspółcześnionym sterowaniem i dodatkowymi zdolnościami, z jakich orędowniczka zrobi użytek w toku przygody.


Tagi: gry na świecie E3 2017 gry akcji 2D / izometryczne / top-down MercurySteam Entertainment Metroid: Samus Returns metroidvania Nintendo platformówki 3DS
Zostaw komentarz: