Super Mario Odyssey zadebiutuje w październiku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2017, 06:06


Kategorie: Newsy

Posiadacze Nintendo Switch, a jednocześnie miłośnicy wąsatego hydraulika i jego przyjaciół, mogą już zacierać ręce. Super Mario Odyssey trafi ponieważ Ku sprzedaży 27 października bieżącego roku. Wyrób doczekała się Teraźniejszość nowego zwiastuna prezentującego sekwencja atrakcji przygotowanych Via japońskich deweloperów.

Jak możecie się przekonać oglądając powyższy zwiastun, w trakcie swoich wojaży Mario odwiedzi różnorodne światy. Oprócz standardowej dla serii, bajkowej krainy plus prezentowanej wcześniej, alternatywnej wersji współczesnego świata, „Marian” trafi między innymi W kierunku Piaskowego Królestwa wyraźnie inspirowanego meksykańskim folklorem.

Niezależnie Niemniej jednak od tego, w jakim miejscu znajdzie się bohater, Rysunek Turniej pozostanie taki sam – filarem zabawy będzie eksploracja, skakanie po platformach, kolekcjonowanie złotych monet (ten swoisty dźwięk wciąż działa na wyobraźnię) jak również selekcja przeciwników. Opłaci się odnotować, że gracze otrzymają Choćby możliwość przejmowania kontroli nad ciałami przeciwników – dotyczy to zarówno mniejszych, Odkąd i większych adwersarzy.


W trakcie tytułowej podróży Mario odwiedzi różnorodne światy. - Fajowsko Mario Odyssey zadebiutuje w październiku - wiadomość - 2017-06-14
W trakcie tytułowej podróży Mario odwiedzi różnorodne światy.

Oprócz tego Hetka-pętelka Ale skąd będzie stało na przeszkodzie, Żeby w toku przygody zmienić wygląd protagonisty, na przykład zaopatrując go w sombrero. Znalazło się Tutaj również Położenie na proste minigry będące przyjemną odskocznią od klasycznego, platformowego gameplayu.

Gra prezentuje się naprawdę sympatycznie dla oka – Gdzie tam o grafikę Jakkolwiek Tu chodzi, a o projekty poziomów i miodność rozgrywki, a te aspekty opisywanej pozycji wydają się być przemyślane i dopracowane.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia E3 2017 Nintendo platformówki 3D Super Mario Odyssey trailery (gry) Switch
Zostaw komentarz: